STUDIA I STOPNIA

STUDIA PODYPLOMOWE

Studia nadają nowe kwalifikacje. Trwają od roku do dwóch lat w zależności od kierunku. Przeznaczone są dla osób posiadających tytuł licencjacki lub magisterski.

STUDIA II STOPNIA

Studia trwają półtorej roku lub dwa lata i kończą się uzyskaniem tytułu naukowego MAGISTER. Studia poszerzają lub nadają nowe kwalifikacje zawodowe. Wymogiem rozpoczęcia jest dyplom licencjacki.

Nasza oferta studiów oparta jest o coroczne analizy potrzeb społecznych w dziedzinie poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych oraz analizę rynku pracy, szczególnie w zakresie dziedzin społecznych.

Działamy lokalnie

Na podstawie wieloletnich doświadczeń wiemy jak ułatwić dostęp do profesjonalnych produktów edukacyjnych jak największej liczbie beneficjentów. Nasza strategia oparta jest o tworzenie lokalnych podmiotów, w tym Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli, Punktów Rekrutacyjno-Konsultacyjnych oraz szkół. Nawiązujemy współpracę z wieloma samorządowymi instytucjami, z doradcami metodycznymi oraz lokalnymi firmami edukacyjnymi. Dzięki temu szeroki wachlarz studiów dostępny jest w Waszym mieście i jego najbliższej okolicy.

Skontaktuj się z nami

radoslaw @ docendo.edu.pl

 

Radosław +48 537 852 777

Rekrutacja:

Odwiedź jeden z naszych Punktów Konsultacyjnych - adresy w zakładce KONTAKT. 

 

Wyślij SMS treści "chcę studiować" na numer:  

537 852 7777  skontaktujemy się z Tobą

 

Wyślij pocztą podanie: "Docendo-biuro rekrutacji" ul. Słowackiego 28/14, 97-300 Piotrków Trybunalski

mosty łączą

Edukacja

Nasza dewiza to "Blisko, skutecznie i przystępnie"

Oferujemy profesjonalne produkty edukacyjne blisko zamieszkania naszych klientów oraz beneficjentów.

Skutecznie kształcimy na poziomie średnim i wyższym oraz doskonalimy poprzez studia podyplomowe i kursy doskonalące.

W sposób przystępny, z wykorzystaniem języka polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego, przedstawiamy, naszym słuchaczom z zagranicy, wiedzę z zakresu podstaw programowych kierunków na uczelni lub w szkole.

studia

Oferujemy możliwość podjęcia studiów wyższych I lub II stopnia oraz studiów podyplomowych

szkoły

Dajemy możliwość zdobycia wykształcenia zawodowego w zawodach medycznych  oraz technicznych

Kluczem prawidłowego rozwoju są potwierdzone kwalifikacje zawodowe.

Nasze studia oraz szkoły nadają takie kwalifikacji uznawane w Polsce i Unii Europejskiej na poziomie średnim (technik), wyższym zawodowym (licencjat) i wyższym (magister).

Dla wszystkich grup zawodowych proponujemy również studia podyplomowe nadające kwalifikacje zawodowe (w tym pedagogiczne) oraz kursy doskonalące podnoszące poziom kompetencji.

O NAS